Oficjalny Serwis Miejscowości Rogoźnik
Szukaj:
Witamy Cię Gościu na Oficjalny Serwis Miejscowości Rogoźnik. Zarejestruj się lub zaloguj, aby otrzymać pełen dostęp do strony.
...Nawigacja...
Historia wsi
Władze Sołectwa -kontakt
Ogłoszenia Sołtysa
Galeria Zdjęć
Atrakcje
Okolice
Legenda o Rogoźniku
Dokumenty
PKP Rogoźnik
Biblioteka
Prasa
Filmy
Szkoła Podstawowa w Rogoźniku
Parafia Rogoźnik
OSP Rogoźnik
"Skałka Rogoźnicka"
Księga gości
Strony warte odwiedzenia
Kontakt
Fotograficzne archiwum miejscowości Rogoźnik
...Oficjalny-Serwis-Miejscowości-Rogoźnik na facebooku...
...Klub Św.Andrzeja Boboli w Chicago...
klub

 • Aktualności
 • ...Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Rogoźnik...
  logo_stow

 • Informacje
 • Zarząd
 • DOŁĄCZ DO NAS !
  Dane KRS STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI ROGOŹNIK
 • ...Urzad Gminy Nowy Targ...
  ...Szkoła Podstawowa im. ks.Prof.Józefa Tischnera w Rogoźniku...
  Biela
  ...Drużyna Wielopoziomowa w Rogoźniku...
  Biela
  ...KONTO BUDOWY KAPLICY MODLITEWNEJ...
  Biela
  ...Warto obejrzeć...
 • Plan zagospodarowania przestrzennego miejscowości Rogoźnik
  Zobacz rysynek planu
 • Rogoźnik na fotografii P.Adama Kokota

 • ...Księga gości...
  Tu podaj tekst alternatywny

  Księga gości

  ...Kontakt...
  kantakt
  ...Wywóz śmieci 2018 r....
  Harmonogram wywozu odpadów komunalnych z Rogoźnika w 2018 r.
  ...Witamy...
  Tu podaj tekst alternatywny
  Rozgrywki piłkarskie kl. B ( 17 czerwiec 2018 r. ) Skałka Rogoźnik / Stare Bystre - Luboń Skomielna Biała 5:0.
  ...stat4u...
  stat4u
  ...Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest – nabór wniosków...

  Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest – nabór wniosków.  plakat W związku z realizacją projektu pn. „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Nowy Targ”, numer projektu RPMP.05.02.02-12-0500/17 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś 5 - Ochrona środowiska, Działanie 5.2 - Rozwijanie systemu gospodarki odpadami, Poddziałanie 5.2.2 Gospodarka odpadami.
  Wójt Gminy Nowy Targ ogłasza nabór wniosków o udzielenie dofinansowania na usuwanie wyrobów zawierających azbest w latach 2018 - 2020 na terenie Gminy Nowy Targ.
  Wniosek na usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest należy złożyć w Urzędzie Gminy Nowy Targ, ul. Bulwarowa 9 (dziennik podawczy).

  wiecej

  Dodane przez admin dnia czerwiec 01 2018 14:31:56 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 27 Czytań - Drukuj
  ...Dzień Dziecka w Stadninie Koni "DWORNA" ....
  Dzień Dziecka w Stadninie Koni "DWORNA" .


  W piątek (01.06.2018 r.) serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do Stadniny Koni "Dworna " w Rogoźniku .

  W programie:

  - 15:00 konkurs przebierańców
  - 15:45 oprowadzki dla wszystkich dzieci
  - 16:15 konkurs tatarsko - sprawnościowy
  - 17:30 ognisko - UWAGA! Na ognisko każdy przynosi swój prowiant (kiełbaska, może jakieś picie albo chlebek czy co tam chcecie ;) - tzw. zrzuta ogólnonarodowa.

  Ponad programem atrakcje niespodzianki.
  Impreza trwa maksymalnie do 20:00 i jest darmowa!

  Zapraszamy !!!

  P.S. Zapisy do konkursów trwają do czwartku 31.05.2018 r. u instruktora - 889 255 737, bądź przez facebook'a.

  Dodane przez admin dnia maj 30 2018 12:04:25 0 Komentarzy - 14 Czytań - Drukuj
  ...15 maj 2018 r. - bezpłatna zbiórka odpadów foli po sianokiszonkach. ...
  Ogłoszenie sołtysa nr. 05 / 2018
  15 maj 2018 r. - bezpłatna zbiórka odpadów foli po sianokiszonkach.
  Dnia 15 maja 2018 r. / tj. wtorek / odbędzie się na terenie Rogoźnika bezpłatna zbiórka odpadów foli po sianokiszonkach.
  Zebrane folie po sianokiszonce proszę o wystawienie w dniu zbiórki tj. 15 maja 2018 r. do godziny 8.00 rano przy drogach głównych w sposób nie powodujący utrudnień w ruchu kołowym i pieszym.
  Przed przekazaniem w/w odpadów należy je wcześniej odpowiednio otrzepać z ziemi i maksymalnie związać sznurkiem w paczki.

  Zachęcam mieszkańców Rogoźnika do skorzystania z tej możliwości.

  Sołtys Rogoźnika
  Kazimierz Zubek

  Rogoźnik 10.05.2018 r.

  Dodane przez admin dnia maj 10 2018 16:04:41 0 Komentarzy - 22 Czytań - Drukuj
  ...Życzenia dla strażaków....

  Życzenia dla strażaków.

  plakat Z okazji Dnia Strażaka życzę wszystkim strażakom a w szczególności druhom i druhnom OSP w Rogoźniku dużo zdrowia, pomyślności, wytrwałości, męstwa i satysfakcji z wykonywania zawodu obdarzonego tak wielkim zaufaniem społecznym.
  Składam Wam wyrazy uznania za trud i ryzyko jakie podejmujecie w ochronie życia i mienia ludzkiego. Być strażakiem to wciąż niezwykłe wyzwanie. To zaszczyt i obowiązek. To bezinteresowna służba innym, ciągła praca nad sobą i doskonalenie własnych umiejętności.
  Serdeczne podziękowania i życzenia kieruję również do Waszych najbliższych, którzy przecież nie raz muszą martwić się o Wasz bezpieczny powrót do domu.
  Życzę spełnienia planów i zamierzeń, wszelkiej pomyślności osobistej oraz zadowolenia z wypełnianych obowiązków służbowych.
  Niech podejmowane działania przyniosą wiele satysfakcji i będą inspiracją do dalszych działań służby ludziom, w myśl strażackiej dewizy „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”.

  Niech Święty Florian ma Was zawsze w swojej opiece !.

  Sołtys Rogoźnika
  Kazimierz Zubek

  wiecej

  Dodane przez admin dnia maj 02 2018 18:21:51 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 85 Czytań - Drukuj
  ...Chcesz otworzyć agroturystykę, albo już ją prowadzisz? - możesz skorzystać z bezpłatnego szkolenia. ...

  Chcesz otworzyć agroturystykę, albo już ją prowadzisz? - możesz skorzystać z bezpłatnego szkolenia.  Wszystkich zainteresowanych prowadzeniem agroturystyki mieszkańców gminy Nowy Targ oraz tych, którzy agroturystykę już prowadzą, gmina zaprasza na szkolenie 9 maja o godz. 12. Odbędzie się w siedzibie urzędu przy ulicy Bulwarowej 9 w Nowym Targu.

  Na szkoleniu można będzie dowiedzieć się m.in. gdzie zarejestrować agroturystykę, czy płaci się podatek od sprzedaży, co może sprzedawać rolnik, jakie są wymagania sanitarne, czy trzeba być rolnikiem, mieć ziemię i ile płaci się podatku.

  Będzie też okazja do dyskusji i zadawania pytań. Spotkanie poprowadzą: przedstawiciel Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej Gospodarstwa Gościnne, pracownicy urzędu skarbowego w Nowym Targu oraz Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Nowym Targu.

  żródło : Urząd Gminy Nowy Targ

  Dodane przez admin dnia kwiecień 25 2018 14:23:07 0 Komentarzy - 21 Czytań - Drukuj
  ...Szykuj wielkie gabaryty ...

  20 kwietnia 2018 r. - Szykuj wielkie gabaryty.!  Informuję mieszkańców Rogoźnika , że dnia 20 kwietnia 2018 r. / piątek / organizowana jest zbiórka odpadów wielkogabarytowych i innych odpadów problematycznych.
  W tym to dniu mieszkańcy Rogoźnika będą mieli możliwość bezpłatnego pozbycia się powyższych odpadów tzn. odpadów komunalnych dużych rozmiarów które nie mieszczą się w pojemnikach lub workach takich jak m. in. stare zniszczone meble , lodówki , pralki, piece kuchenne ,zużyte opony do samochodów osobowych / z wyłączeniem opon z pojazdów rolniczych oraz ciężarowych /, odpady budowlane z drobnych remontów itp.
  Odpady wielkogabarytowe i problematyczne należy dostarczyć w dniu zbiórki czyli 20 kwietnia 2018 r. w godzinach 08:45 do 16:45 ku remizie OSP , gdzie będzie w tym celu podstawiony kontener.
  Przypominam , że odpady problematyczne / zużyte baterie , chemikalia , farby , środki ochrony roślin , detergenty , świetlówki , żarówki / dostarczamy w workach czerwonych.

  Bardzo serdecznie zachęcam wszystkich mieszkańców Rogoźnika do skorzystania z tej możliwości.

  Kazimierz Zubek
  Sołtys Rogoźnika

  Dodane przez admin dnia kwiecień 10 2018 18:20:19 0 Komentarzy - 40 Czytań - Drukuj
  ...Życzenia świąteczne od Sołtysa Rogoźnika....

  Życzenia świąteczne od Sołtysa Rogoźnika.  Tu podaj tekst alternatywny  Dodane przez admin dnia marzec 28 2018 19:11:29 0 Komentarzy - 48 Czytań - Drukuj
  ...W niedzielę 18 kwietnia odbyło się zebranie sprawozdawczo- wyborcze Klubu Parafii św. Andrzeja Boboli Rogoźnik – Stare Bystre....

  W niedzielę 18 kwietnia odbyło się zebranie sprawozdawczo- wyborcze Klubu Parafii św. Andrzeja Boboli Rogoźnik – Stare Bystre.  plakatW niedzielę 18 kwietnia odbyło się zebranie sprawozdawczo- wyborcze Klubu Parafii św. Andrzeja Boboli Rogoźnik – Stare Bystre.Zebranie rozpoczął modlitwą kapelan Klubu ks. Marek Smólka wyrażając jednocześnie podziw i zadowolenie z wysokiej frekfencji: na liście obecności było wpisanych pięćdziesiąt osób(obecnie mamy 155 czynnych członków). Przybyłych przywitał prezes Roman Tylka.
  Protokół z poprzedniego zebrania odczytała sekretarz Anna Tylka. Następnie swoje sprawozdania przedstawili skarbnik Katarzyna Baran oraz komisja rewizyjna. Prezes Roman Tylka zapoznał zebranych z planami działalności na bieżący rok.


  wiecej

  galeria


  Dodane przez admin dnia marzec 27 2018 14:29:04 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 164 Czytań - Drukuj
  ...Tradycja Niedzieli Palmowej w Rogoźniku ciągle trwa . Już po raz XXI odbył się parafialny Konkurs Palm Wielkanocnych....

  Tradycja Niedzieli Palmowej w Rogoźniku ciągle trwa .
  Już po raz XXI odbył się Parafialny Konkurs Palm Wielkanocnych. / galeria zdjęć , wyniki konkursu /  plakatTradycyjnie , już po raz XXI w Rogoźniku odbył się Parafialny Konkurs Palm Wielkanocnych.
  Palmy prezentowały się okazale, wiele z nich zadziwiało swoją oryginalnością. Wszyscy uczestnicy konkursu , włożyli dużo pracy , wysiłku i serca w wykonanie swoich prac. Co roku zauważyć można wiele ciekawych i różnorodnych pomysłów , coraz więcej materiałów jest wykorzystywanych do wykonania palm.
  Jury zwracało szczególną uwagę na pomysłowość w wykonaniu palmy oraz użycie elementów naturalnych , kwiatów wykonanych własnoręcznie ( z bibuły , kolorowych papierów).Elementy gotowe , kupione zdecydowanie obniżały wartość artystyczną palmy.

  wiecej

  galeria  Dodane przez admin dnia marzec 25 2018 13:43:21 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 136 Czytań - Drukuj
  ...W niedziele przy bardzo niskiej frekwencji odbyło sie Zebranie Wiejskie....

  W niedziele przy bardzo niskiej frekwencji odbyło sie Zebranie Wiejskie.


  Rogoźnik, jak każda miejscowość ma wiele problemów, które nurtują mieszkańców, mnóstwo spraw do załatwienia. Tych indywidualnych i takich, które ważne są dla całej społeczności. Chcemy wszyscy, aby załatwiano nasze sprawy, aby obok domów był równy chodnik, przeszkadzają nam gałęzie drzew przy drodze, śmieci zalegające w rowach , czekamy na kolejną imprezę, zastanawiamy się kiedy poprawią nam drogę itp. Rozmawiamy o tym często ze znajomymi, rodziną, kolegami. Rozmawiamy w pracy, przy kawie … Ale najczęściej nie ma nas na zebraniu wiejskim, które jest najlepszym miejscem na tego typu dyskusje.
  Przeważnie dwa razy w roku w naszej miejscowości organizowane są takie zebrania wiejskie.
  Zebranie – spotkanie mieszkańców wsi, lokalnych władz, sołtysa. Okazja do przedstawienia wszystkich problemów, rozdysponowania wiejskich pieniędzy, podejmowania istotnych dla wsi decyzji.
  Niestety ostatnie lata to narastający problem coraz mniejszej frekwencji na naszych wiejskich zebraniach.
  Z mieszanymi uczuciami prowadziłem nasze ostatnie wiejskie zebranie. Mimo wielu ogłoszeń, informacji na tablicach, profilu facebookowym i stronie Rogoźnika przyszło na nie kilkanaście osób.!!! Tych zainteresowanych i zaangażowanych, chcących współtworzyć lokalną demokrację, uczestniczyć w życiu społecznym wsi, coś o niej wiedzieć, a przynajmniej przedstawić swoje problemy. Ale jednak to tylko kilkanaście osób.! Zastanawiałem się cały czas, czy Rogoźnik rzeczywiście już niczego nie potrzebuje, czy też nie zależy nam, mieszkańcom na dalszym rozwoju naszej wsi.


  wiecej


  Dodane przez admin dnia marzec 18 2018 21:26:45 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 167 Czytań - Drukuj
  ...W niedziele 18 marca odbędzie się Zebranie Wiejskie....

  W niedziele 18 marca odbędzie się Zebranie Wiejskie.
  ZAPROSZENIE


  Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Rogoźnik uprzejmie zaprasza wszystkich mieszkańców na ZEBRANIE WIEJSKIE które odbędzie się 18 marca 2018 r. / NIEDZIELA / o godz.15.30 w Szkole Podstawowej w Rogoźniku.

  Tematem zebrania będzie:

  1. Sprawozdanie z działalności Sołtysa oraz Rady Sołeckiej za 2017 r.
  2. Podział środków finansowych przydzielonych przez gminę Nowy Targ Sołectwu Rogoźnik na 2018 rok.
  3. Bieżące sprawy sołeckie.

  Jednocześnie zawiadamiam ,że w przypadku gdy ww. termin zebrania wiejskiego nie uzyska kworum to drugi termin ustala się na ten sam dzień na godz. 16.00

  Sołtys Rogoźnika
  Kazimierz Zubek

  Rogoźnik dnia 02.03.2018 r.

  Dodane przez admin dnia marzec 03 2018 07:33:54 0 Komentarzy - 78 Czytań - Drukuj
  Strona 1 z 56 1 2 3 4 > >>
  ...Logowanie...
  Nazwa Użytkownika

  Hasło  Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
  Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

  Zapomniane hasło?
  Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  ...Radio Alex...
  alex
  Kliknij i słuchaj
  ...Miejsce na Twoją reklamę...
  ...Centrum mięsne P.P.H.U "Biela" Stanisław Biela...
  Biela
  ..."SPLIT-2" s.c A.Kwak , P.Oskwarek Rogoźnik...
  Split
  ...KNAP...
  Biela
  ...Producent odzieży skórzanej i kożuchów -BUKOWSCY...
  Split
  ...Drukarnia Wielkoformatowa "KRAFIT"...
  Krafit
  ...Bryjax...
  Bryjax
  ...Zespół muzyczny "Jawor"....
  Jawor
  ...Sproch...
  Biela
  ...Ostatnio online...
  admin16:19:43
  mitch37 weeks
  kazimierz ku...72 weeks
  Melvinea125 weeks
  NathanSop139 weeks
  kazimierz panek144 weeks
  mlnaedos146 weeks
  AKwzor47162 weeks
  Tadek Tylka208 weeks
  ef225 weeks
  ...Online...
  Gości Online: 1
  Brak Użytkowników Online

  Zarejestrowanch Uzytkowników: 229
  Nieaktywowany Użytkownik: 871
  Najnowszy Użytkownik: aapedhak
  ...Pogoda...
  ...Rozkład jazdy...
  Biela
  ...turystyka gminy Nowy Targ...
  Jawor
  ...ZIP Małopolski Fundusz Zdrowia...
  Biela
  ...e-mpzp...
  Tu podaj tekst alternatywny
  ...OBYWATEL.GOV.PL...
  Biela


  Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie