Oficjalny Serwis Miejscowości Rogoźnik
Szukaj:
Witamy Cię Gościu na Oficjalny Serwis Miejscowości Rogoźnik. Zarejestruj się lub zaloguj, aby otrzymać pełen dostęp do strony.
...Nawigacja...
Historia wsi
Władze Sołectwa -kontakt
Ogłoszenia Sołtysa
Galeria Zdjęć
Atrakcje
Okolice
Legenda o Rogoźniku
Dokumenty
PKP Rogoźnik
Biblioteka
Prasa
Filmy
Szkoła Podstawowa w Rogoźniku
Parafia Rogoźnik
OSP Rogoźnik
"Skałka Rogoźnicka"
Księga gości
Strony warte odwiedzenia
Kontakt
Fotograficzne archiwum miejscowości Rogoźnik
...Oficjalny-Serwis-Miejscowości-Rogoźnik na facebooku...
...Klub Św.Andrzeja Boboli w Chicago...
klub

 • Aktualności
 • ...Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Rogoźnik...
  logo_stow

 • Informacje
 • Zarząd
 • DOŁĄCZ DO NAS !
  Dane KRS STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI ROGOŹNIK
 • ...Urzad Gminy Nowy Targ...
  ...Szkoła Podstawowa im. ks.Prof.Józefa Tischnera w Rogoźniku...
  Biela
  ...Drużyna Wielopoziomowa w Rogoźniku...
  Biela
  ...KONTO BUDOWY KAPLICY MODLITEWNEJ...
  Biela
  ...Warto obejrzeć...
 • Plan zagospodarowania przestrzennego miejscowości Rogoźnik
  Zobacz rysynek planu
 • Rogoźnik na fotografii P.Adama Kokota

 • ...Księga gości...
  Tu podaj tekst alternatywny

  Księga gości

  ...Kontakt...
  kantakt
  ...Wywóz śmieci 2018 r....
  Harmonogram wywozu odpadów komunalnych z Rogoźnika w 2018 r.
  ...Witamy...
  Tu podaj tekst alternatywny
  ...stat4u...
  stat4u
  ...Teresa Kwak i Marek Sproch...

  Teresa Kwak i Marek Sproch - kandydatami do Rady Gminy Nowy Targ.
  Kogo wybierzemy 21 października ?  Tu podaj tekst alternatywny

  Tu podaj tekst alternatywny

  Dodane przez admin dnia październik 10 2018 15:46:15 0 Komentarzy - 6 Czytań - Drukuj
  ...III Przegląd Artystyczny Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie Gminy Nowy Targ....

  Świetny występ naszych Pań na III Przeglądzie Artystycznym Kół Gospodyń Wiejskich w Łopusznej.  plakatW niedzielę 14 października 2018 r. odbył się w GOK Łopuszna III Przegląd Artystyczny Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie Gminy Nowy Targ. Zebranych na sali gości powitała Pani Józefa Kuchta dyrektor GOK . Niektórym Kołom towarzyszyli sołtysi z ich miejscowości m.in.sołtys Rogoźnika Kazimierz Zubek.
  Uczestniczki niedzielnych zmagań konkursowych zaprezentowały się w dwóch kategoriach: śpiewie i scenkach rodzajowych czym udowodniły, że mają nie tylko talenty kulinarne ale także aktorskie.
  W przeglądzie nie mogło zabraknąć Pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Rogoźnika, które zaprezentowały się na scenie w skeczu "Jyndrusiowo edukacja".
  Nasze Gospodynie pokazały, że nie tylko w kuchni czują się dobrze ale również posiadają talenty aktorskie i wokalne, czego dowodem były gromkie brawa od zgromadzonej na sali publiczności
  Koło Gospodyń Wiejskich w Rogoźniku reprezentowały panie w następującym składzie: Zofia Komperda , Danuta Hajnos , Maria Bukowska , Maria Murzydło oraz Anna Król.
  Naszym Paniom serdecznie gratulujemy !!!

  Występ naszych Pań prezentujemy w zakładce "WIĘCEJ".

  wiecej

  Dodane przez admin dnia październik 15 2018 10:07:35 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 38 Czytań - Drukuj
  ...„MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK”...

  „MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK”


  Gminna Biblioteka Publiczna w Nowym Targu z siedzibą w Waksmundzie (oraz wszystkie jej filie, w tym Biblioteka Publiczna w Rogoźniku) zakwalifikowała się do ogólnopolskiej kampanii „Mała książka- wielki człowiek” zorganizowanej przez Instytut Książki, skierowanej do trzyletnich czytelników biblioteki.
  Pilotażowy projekt dla trzylatków już się rozpoczął. Akcja ta ma zachęcić rodziców do odwiedzania biblioteki i codziennego czytania z dzieckiem. Trzylatek (dziecko urodzone w roku 2015), który przyjdzie do biblioteki otrzyma Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: książkę „Pierwsze wiersze dla…”   w prezencie oraz  Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek. Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej  książki z księgozbioru dziecięcego  Mały Czytelnik otrzyma naklejkę do bibliotecznej karty, a po uzyskaniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowanie.
  Uwaga: Liczba Wyprawek Czytelniczych ograniczona!

  wiecej

  Dodane przez admin dnia wrzesień 28 2018 11:19:30 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 16 Czytań - Drukuj
  ...Małopolska Niania 2.0...

  Korzystaj z programu "Małopolska Niania 2.0 ".  Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Targu, informuje, że Samorząd Województwa Małopolskiego – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie rozpoczął realizację projektu „Małopolska Niania 2.0”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach 8 Osi Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

  Z oferowanego w projekcie dofinansowania kosztów zatrudnienia niani mogą skorzystać rodzice, którzy ze względu na konieczność opieki nad dzieckiem w wieku do lat 3 nie mogą podjąć lub utrzymać pracy, jak również rodzice powracający z urlopu macierzyńskiego, rodzicielskiego i wychowawczego. Projekt skierowany jest do wszystkich Małopolan, w szczególności do mieszkańców gmin o ograniczonym dostępie do usług opieki nad dziećmi do lat 3.

  wiecej

  Dodane przez admin dnia wrzesień 22 2018 13:20:32 0 Komentarzy - 16 Czytań - Drukuj
  ...Zaproszenie na spotkanie informacyjne dot. programu CZYSTE POWIETRZE....

  Zaproszenie na spotkanie informacyjne dot. programu CZYSTE POWIETRZE.  Tu podaj tekst alternatywny  Dodane przez admin dnia wrzesień 20 2018 20:08:58 0 Komentarzy - 17 Czytań - Drukuj
  ...Zebranie Wiejskie 30.09.2018...

  W niedziele 30 września odbędzie się Zebranie Wiejskie.
  ZAPROSZENIE


  Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Rogoźnik uprzejmie zaprasza wszystkich mieszkańców na ZEBRANIE WIEJSKIE które odbędzie się 30 września 2018 r. / NIEDZIELA / o godz.17.00 w Szkole Podstawowej w Rogoźniku.

  Głównym tematem Zebrania Wiejskiego będzie sposób rozdysponowanie otrzymanych z Urzędu Gminy Nowy Targ środków Funduszu Sołeckiego na 2019 r. oraz omówienie bieżących spraw dotyczących Sołectwa.

  Jednocześnie zawiadamiam ,że w przypadku gdy ww. termin zebrania wiejskiego nie uzyska kworum to drugi termin ustala się na ten sam dzień na godz. 17.30

  W Zebraniu Wiejskim będzie uczestniczył Wójt Gminy Nowy Targ P.Jan SMARDUCH.

  Sołtys Rogoźnika
  Kazimierz Zubek

  Rogoźnik dnia 20.09.2018 r.

  Dodane przez admin dnia wrzesień 20 2018 20:01:56 0 Komentarzy - 18 Czytań - Drukuj
  ...21 września 2018 r. - Szykuj wielkie gabaryty.!...

  21 września 2018 r. - Szykuj wielkie gabaryty.!  Informuję mieszkańców Rogoźnika , że dnia 21 września 2018 r. / piątek / organizowana jest zbiórka odpadów wielkogabarytowych i innych odpadów problematycznych.
  W tym to dniu mieszkańcy Rogoźnika będą mieli możliwość bezpłatnego pozbycia się powyższych odpadów tzn. odpadów komunalnych dużych rozmiarów które nie mieszczą się w pojemnikach lub workach takich jak m. in. stare zniszczone meble , lodówki , pralki, piece kuchenne ,zużyte opony do samochodów osobowych / z wyłączeniem opon z pojazdów rolniczych oraz ciężarowych /, odpady budowlane z drobnych remontów itp.
  Odpady wielkogabarytowe i problematyczne należy dostarczyć w dniu zbiórki czyli 21 września 2018 r. w godzinach 08:45 do 16:45 ku remizie OSP , gdzie będzie w tym celu podstawiony kontener.
  Przypominam , że odpady problematyczne / zużyte baterie , chemikalia , farby , środki ochrony roślin , detergenty , świetlówki , żarówki / dostarczamy w workach czerwonych.

  Bardzo serdecznie zachęcam wszystkich mieszkańców Rogoźnika do skorzystania z tej możliwości.

  Kazimierz Zubek
  Sołtys Rogoźnika

  Dodane przez admin dnia wrzesień 11 2018 21:19:53 0 Komentarzy - 18 Czytań - Drukuj
  ...IV Rogoźnickie Dni Sportu i Rozrywki już za nami...

  IV Rogoźnickie Dni Sportu i Rozrywki już za nami. / Duża galeria zdjęć./
  / wideorelacja w zakładce "WIĘCEJ". /  plakat12 sierpnia w Stadninie Koni *DWORNA* w Rogoźniku odbył się XII Gminne Zawody Jeździeckie noszące imię ks. profesora Józefa Tischnera. Zawody te odbyły się w ramach „ IV ROGOŹNICKICH DNI SPORTU I ROZRYWKI „.
  W tym roku zawody rozpoczęły się konkursem ujeżdżenia KL.L1 o puchar Stadniny Koni *DWORNA*. Następnie przeprowadzono jeszcze trzy konkursy w skokach przez przeszkody o puchar Sołtysa Rogoźnika, o puchar rodziny Tischnerów oraz o puchar Wójta Gminy Nowy Targ. Po zakończeniu każdego konkursu zwycięzcy otrzymali puchary , nagrody oraz pamiątkowe flots-y.
  W tym roku puchar od słowackich przyjaciół otrzymał również właściciel koni DWORNA.
  Tradycyjnie odbyła się także loteria fantowa. Główna nagroda w postaci konia powędrowała do Pani Anety Baraniak z Szaflar.

  Podczas zawodów można było podziwiać wystawę malarstwa Pani Marii Dudek z Gronia i Pana Stanisława Bąka z Hałuszowej,
  W trakcie trwania imprezy można było posłuchać rodzinnej muzyki Gąsieniców –Giewont z Kościeliska.

  wiecej

  galeria

  galeria

  galeria
  Dodane przez admin dnia sierpień 21 2018 16:46:00 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 159 Czytań - Drukuj
  ...Wakacje w bibliotece publicznej w Rogoźniku....

  Wakacje w bibliotece publicznej w Rogoźniku.

  plakatCo łączy Jana Brzechwę ze sztuką op-art?
  Jak można wykorzystać paski papieru?
  Czy planszówki wywołują emocje?
  Dlaczego nie szkło?
  Od czego jest książka kucharska?
  Na wszystkie te pytania znają odpowiedź Czytelnicy Biblioteki Publicznej w Rogoźniku uczestniczący w zajęciach wakacyjnych w bibliotece.
  Podczas pierwszego spotkania uczestnicy poznali sztukę op-art. Jest to inaczej wizualizm – kierunek w grafice, modzie, sztuce, malarstwie, którego zadaniem jest oddziaływanie na oko widza, a nie na intelekt czy emocje. Cechą charakterystyczną op-artu jest stosowanie abstrakcyjnych kombinacji linii, figur geometrycznych, złudzeń optycznych, efektów świetlnych. Przed przystąpieniem do tworzenia artystycznych dzieł, uczestnicy wysłuchali wierszy Jana Brzechwy ze zbioru „Zoo”. I właśnie z połączenia poetyckich inspiracji i sztuki powstało op-artowskie „Zoo”. Uczestnicy wykonali niedźwiedzia, wilka, lisa, dzika, papugę, żyrafę, tygrysa, małpę i inne zwierzęta w stylu op-art.


  wiecej

  Dodane przez admin dnia sierpień 09 2018 15:41:07 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 103 Czytań - Drukuj
  ...Ogłoszenie Sołtysa nr.6 / 2018...

  Ogłoszenie Sołtysa nr.6 / 2018
  dot. dożynek w dniu 19 sierpnia 2018 r.
  19 sierpnia w naszej Parafii odbędą się uroczystości dożynkowe.
  Tego dnia o godz.10.30 podczas uroczystej Mszy Świętej będziemy dziękować Panu Bogu za zebrane tym roku plony.
  Wyrazem tego podziękowania będzie złożony na ołtarzu chleb i wieniec dożynkowy wykonany z tegorocznych plonów.
  Wieniec dożynkowy w tym roku będzie wykonywany u Państwa Marii i Jana Bobek od najbliższego poniedziałku / tj.06.08 / od godz.19.00 wieczorem.
  W tym roku bardzo serdecznie proszę o pomoc w wykonaniu wieńca dożynkowego mieszkańców Rogoźnika od nr.61 do 120 .

  Zwracam się do wszystkich mieszkańców Rogoźnika z gorącą prośbą o liczny udział w tych uroczystościach dożynkowych.
  Niech ta piękna tradycja dożynkowa w naszej parafii będzie w dalszym ciągu bardzo uroczyście obchodzona.


  Sołtys Rogoźnika
  Kazimierz Zubek

  Rogoźnik 04 sierpień 2018 r.

  Dodane przez admin dnia sierpień 04 2018 13:02:32 0 Komentarzy - 36 Czytań - Drukuj
  ...>" Skałka" nie zdobędzie Pucharu Wójta Gminy Nowy Targ....
  " Skałka" nie zdobędzie Pucharu Wójta Gminy Nowy Targ.  plakatW minioną niedzielę 29 lipca odbyły się eliminacje rozgrywek piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Nowy Targ. Nasza drużyna swoje mecze rozgrywała w Krauszowie , gdzie ostatecznie zajęła 3 miejsce.
  W turnieju grało 17 drużyn z gminy Nowy Targ.


  wiecej

  Dodane przez admin dnia lipiec 31 2018 07:34:59 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 79 Czytań - Drukuj
  Strona 1 z 57 1 2 3 4 > >>
  ...Logowanie...
  Nazwa Użytkownika

  Hasło  Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
  Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

  Zapomniane hasło?
  Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  ...Radio Alex...
  alex
  Kliknij i słuchaj
  ...Miejsce na Twoją reklamę...
  ...Centrum mięsne P.P.H.U "Biela" Stanisław Biela...
  Biela
  ..."SPLIT-2" s.c A.Kwak , P.Oskwarek Rogoźnik...
  Split
  ...KNAP...
  Biela
  ...Producent odzieży skórzanej i kożuchów -BUKOWSCY...
  Split
  ...Drukarnia Wielkoformatowa "KRAFIT"...
  Krafit
  ...Bryjax...
  Bryjax
  ...Zespół muzyczny "Jawor"....
  Jawor
  ...Sproch...
  Biela
  ...Ostatnio online...
  admin04:59:15
  mitch 4 weeks
  kazimierz ku...89 weeks
  Melvinea142 weeks
  NathanSop156 weeks
  kazimierz panek161 weeks
  mlnaedos164 weeks
  AKwzor47179 weeks
  Tadek Tylka225 weeks
  ef242 weeks
  ...Online...
  Gości Online: 1
  Brak Użytkowników Online

  Zarejestrowanch Uzytkowników: 229
  Nieaktywowany Użytkownik: 873
  Najnowszy Użytkownik: aapedhak
  ...Pogoda...
  ...Rozkład jazdy...
  Biela
  ...turystyka gminy Nowy Targ...
  Jawor
  ...ZIP Małopolski Fundusz Zdrowia...
  Biela
  ...e-mpzp...
  Tu podaj tekst alternatywny
  ...OBYWATEL.GOV.PL...
  Biela


  Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie