Oficjalny Serwis Miejscowości Rogoźnik
Szukaj:
Witamy Cię Gościu na Oficjalny Serwis Miejscowości Rogoźnik. Zarejestruj się lub zaloguj, aby otrzymać pełen dostęp do strony.
...Nawigacja...
Historia wsi
Władze Sołectwa -kontakt
Ogłoszenia Sołtysa
Galeria Zdjęć
Atrakcje
Okolice
Legenda o Rogoźniku
Dokumenty
PKP Rogoźnik
Biblioteka
Prasa
Filmy
Szkoła Podstawowa w Rogoźniku
Parafia Rogoźnik
OSP Rogoźnik
"Skałka Rogoźnicka"
Zdjęcie satelitarne
Księga gości
Linki
Kontakt
Fotograficzne archiwum miejscowości Rogoźnik
...Oficjalny-Serwis-Miejscowości-Rogoźnik na facebooku...
...Klub Św.Andrzeja Boboli w Chicago...
klub

 • Aktualności
 • ...Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Rogoźnik...
  logo_stow

 • Informacje
 • Zarząd
 • DOŁĄCZ DO NAS !
  Dane KRS STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI ROGOŹNIK
 • ...Urzad Gminy Nowy Targ...
  ...Szkoła Podstawowa im. ks.Prof.Józefa Tischnera w Rogoźniku...
  Biela
  ...Drużyna Wielopoziomowa w Rogoźniku...
  Biela
  ...KONTO BUDOWY KAPLICY MODLITEWNEJ...
  Biela
  ...Warto obejrzeć...
 • Plan zagospodarowania przestrzennego miejscowości Rogoźnik
  Zobacz rysynek planu
 • Rogoźnik na fotografii P.Adama Kokota

 • ...Księga gości...
  Tu podaj tekst alternatywny

  Księga gości

  ...Kontakt...
  kantakt
  ...Wywóz śmieci 2017 r....
  Harmonogram wywozu odpadów komunalnych z Rogoźnika w 2017 r.
  ...Witamy...
  Tu podaj tekst alternatywny
  21 grudnia w Szkole Podstawowej w Rogoźniku odbędzie się rozstrzygnięcie XXI GMINNEGO KONKURSU SZOPEK.
  ...stat4u...
  stat4u
  ...Ukazał się rogoźnicki kalendarz na rok 2018....

  Ukazał się rogoźnicki kalendarz na rok 2018.

  plakatUkazał się rogoźnicki kalendarz na rok 2018.

  Kalendarz jest spiralowany , posiada 14 stron i jest w formacie B-3 -Pion.
  Kalendarz w całości został sfinansowany ze środków sołectwa wsi Rogoźnik. / z dochodu za sprzedane kalendarze na 2017 r. /
  Znalazły się w nim zdjęcia przedstawiające krajobrazy oraz wybrane wydarzenia z życia naszej miejscowości.
  Cena kalendarza - 15,00 zł.
  Dochód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczony na wydanie kalendarza rogoźnickiego w przyszłym roku oraz na cele promocyjne Sołectwa Rogoźnik.
  Kalendarze będą rozprowadzane / od niedzieli 10 grudnia /do wszystkich rodzin w naszej miejscowości poprzez rogoźnickich harcerzy.
  Kalendarz można również nabyć u sołtysa Rogoźnika.
  Już wkrótce kalendarze dotrą również do naszych Rodaków w Chicago. Będą rozprowadzane poprzez Klub Parafii Św.Andrzeja Boboli.

  wiecej

  Dodane przez admin dnia grudzień 07 2017 10:34:52 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 88 Czytań - Drukuj
  ...Rogoźnik z nowo odremontowaną drogą przez wieś....

  Rogoźnik z pięknie odremontowaną drogą przez wieś. / galeria zdjęć./  plakat Trwają końcowe prace przy modernizacji drogi gminnej przez wieś.

  Przypomnijmy.
  Dzięki staraniom naszych władz samorządowych gmina Nowy Targ otrzymała w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019" dla województwa małopolskiego dofinansowanie na przebudowę i modernizację tej drogi .
  Wniosek wójta gminy Nowy Targ dotyczący przebudowy drogi gminnej nr. K363521 tzw. „Przez Wieś „ w miejscowości Rogoźnik został sklasyfikowany na 1 miejscu wśród 48 wniosków złożonych przez samorządy gminne z województwa małopolskiego. Był to wielki sukces Gminy Nowy Targ i Rogoźnika !

  wiecej

  galeria

  Dodane przez admin dnia listopad 22 2017 13:33:01 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 83 Czytań - Drukuj
  ...Szkoła Podstawowa w Rogoźniku z nową salą gimnastyczną....

  Szkoła Podstawowa w Rogoźniku z nową salą gimnastyczną.  plakatBudowa sali gimnastycznej zakończona!. Spełniły się marzenia kilku pokoleń uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Rogoźniku .
  Dzięki determinacji i ogromnemu zaangażowaniu wspartym życzliwością wielu ludzi i instytucji, mieszkańcy Rogoźnika wreszcie doczekali się tego wspaniałego obiektu sportowego.
  Sala gimnastyczna wraz z zapleczem o wymiarach 20,70 m. x 30,69 usytuowana została na przedłużeniu istniejącego budynku szkoły i połączona przewiązką długości 12,0 mb z istniejącym budynkiem szkoły. Budynek sali gimnastycznej jest niezależną bryłą w której sytuuje się na parterze arenę sali z widownią rozkładaną dla 50 osób.

  wiecej

  galeria

  Dodane przez admin dnia listopad 22 2017 09:54:14 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 101 Czytań - Drukuj
  ...Nasze Gospodynie z Koła Gospodyń Wiejskich zajęły I miejsce na II Przeglądzie Artystycznym Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Nowy Targ....

  Nasze Panie z Koła Gospodyń Wiejskich zajęły I miejsce na II Przeglądzie Artystycznym Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Nowy Targ.  plakatW minioną niedzielę tj. 22.10.2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Łopusznej odbył się II Przegląd Artystyczny Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Nowy Targ.
  Celem przeglądu było umożliwienie zaprezentowania umiejętności aktorskich i śpiewaczych gospodyń zrzeszonych w KGW na terenie Gminy Nowy Targ, stworzenie możliwości rozwijania ich talentów
  artystycznych oraz popularyzacja śpiewów regionalnych własnego regionu. To także sposób ciekawego spędzenia czasu i integracji środowiska Kół Gospodyń Wiejskich.
  Na scenie zaprezentowąły się gospodynie z 11 wsi nowotarskiej gminy. / Rogoźnika, Łopusznej, Ostrowska, Gronkowa, Krempach, Dębna, Morawczyny, Szlembarku, Obidowej, Dursztyna i Nowej Białej./
  W przeglądzie nie mogło zabraknąć Pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Rogoźnika, które zaprezentowały się na scenie w skeczu "Poli sie".
  Nasze Gospodynie pokazały, że nie tylko w kuchni czują się dobrze ale również posiadają talenty aktorskie i wokalne, czego dowodem były gromkie brawa od zgromadzonej na sali publiczności i zajęcie I miejsca w tym przeglądzie.
  Koło Gospodyń Wiejskich w Rogoźniku reprezentowały panie w następującym składzie: Zofia Komperda , Danuta Hajnos , Maria Bukowska , Maria Murzydło oraz Anna Król.

  Naszym Paniom serdecznie gratulujemy !!!

  W zakładce " WIĘCEJ " prezentujemy zwycięski skecz w wykonaniu naszych pań.

  wiecej  Dodane przez admin dnia październik 23 2017 18:19:02 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 226 Czytań - Drukuj
  ...W dniach od 16 - 27 października nie będzie możliwości przejazdu drogą gminną przez wieś w Rogoźniku....

  W dniach od 16 - 27 października nie będzie możliwości przejazdu drogą gminną przez wieś w Rogoźniku.  W imieniu Konsorcjum firm w składzie Podhalańskie Drogi sp. z.o.o w Nowym Targu oraz Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A w Nowym Targu wykonawcy przebudowy drogi gminnej nr. K363521 „ Przez wieś „ w Rogoźniku , zawiadamiam że w dniach od 16 października / poniedziałek /do 27 października 2017 r. nie będzie możliwości przejazdu drogą gminną przez wieś z powodu układania nawierzchni bitumicznych (warstwy: wyrównawcza, wiążąca i ścieralna) całą szerokością jezdni.
  W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych lub innych niemożliwych do przewidzenia okoliczności, wykonawca zastrzega sobie prawo do zmiany w/w terminu.
  Transport osobowy BUS obsługujący relacje Nowy Targ –Ciche – Nowy Targ w tych dniach będzie się odbywał z pominięciem całego odcinka drogi „ Przez Wieś „ w Rogoźniku . BUS relacji Ciche - Nowy Targ pojedzie drogą powiatową na granicy Rogoźnik/ Stare Bystre i dalej drogą wojewódzką 957 do Nowego Targu . Natomiast BUS relacji Nowy Targ – Ciche nie będzie skręcał na drogę na granicy Rogoźnik / Ludźmierz lecz pojedzie drogą wojewódzką 957.
  Będą obsługiwane przystanki znajdujące się tylko przy drodze wojewódzkiej.

  Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

  Kazimierz Zubek
  Sołtys Rogoźnika

  Rogoźnik dnia 13. 10. 2017 r.

  Dodane przez admin dnia październik 13 2017 15:45:30 0 Komentarzy - 72 Czytań - Drukuj
  ...W dniach od 09 - 14 października nie będzie możliwości przejazdu drogą gminną przez wieś w Rogoźniku....

  W dniach od 09 - 14 października nie będzie możliwości przejazdu drogą gminną przez wieś w Rogoźniku.  W imieniu Konsorcjum firm w składzie Podhalańskie Drogi sp. z.o.o w Nowym Targu oraz Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A w Nowym Targu wykonawcy przebudowy drogi gminnej nr. K363521 „ Przez wieś „ w Rogoźniku , zawiadamiam że w dniach od 9 października / poniedziałek /do 14 października 2017 r. nie będzie możliwości przejazdu drogą gminną przez wieś z powodu frezowania i układania nawierzchni bitumicznej całą szerokością jezdni.
  W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych lub innych niemożliwych do przewidzenia okoliczności, wykonawca zastrzega sobie prawo do zmiany w/w terminu.
  Transport osobowy BUS obsługujący relacje Nowy Targ –Ciche – Nowy Targ w tych dniach będzie się odbywał z pominięciem całego odcinka drogi „ Przez Wieś „ w Rogoźniku . BUS relacji Ciche - Nowy Targ pojedzie drogą powiatową na granicy Rogoźnik/ Stare Bystre i dalej drogą wojewódzką 957 do Nowego Targu . Natomiast BUS relacji Nowy Targ – Ciche nie będzie skręcał na drogę na granicy Rogoźnik / Ludźmierz lecz pojedzie drogą wojewódzką 957.
  Będą obsługiwane przystanki znajdujące się tylko przy drodze wojewódzkiej.

  Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

  Kazimierz Zubek
  Sołtys Rogoźnika

  Rogoźnik dnia 05. 10. 2017 r.

  Dodane przez admin dnia październik 05 2017 13:53:36 0 Komentarzy - 70 Czytań - Drukuj
  ...Pomóc Naturze 2017 - Skałka Rogoźnicka...

  Pomóc Naturze 2017 - Skałka Rogoźnicka
  Dodane przez admin dnia wrzesień 26 2017 16:05:34 0 Komentarzy - 86 Czytań - Drukuj
  ...06 październik 2017 r. - zbiórka odpadów wielkogabarytowych i innych problematycznych....

  06 październik 2017 r. - zbiórka odpadów wielkogabarytowych i innych problematycznych.  Informuję mieszkańców Rogoźnika , że dnia 06 października 2017 r. / piątek / organizowana jest zbiórka odpadów wielkogabarytowych i innych odpadów problematycznych.
  W tym to dniu mieszkańcy Rogoźnika będą mieli możliwość bezpłatnego pozbycia się powyższych odpadów tzn. odpadów komunalnych dużych rozmiarów które nie mieszczą się w pojemnikach lub workach takich jak m. in. stare zniszczone meble , lodówki , pralki, piece kuchenne ,zużyte opony do samochodów osobowych , odpady budowlane z drobnych remontów itp.
  Odpady wielkogabarytowe i problematyczne należy dostarczyć w dniu zbiórki czyli 06 października 2017 r. w godzinach 08:45 do 16:45 ku remizie OSP , gdzie będzie w tym celu podstawiony kontener.
  Przypominam , że odpady problematyczne / zużyte baterie , chemikalia , farby , środki ochrony roślin , detergenty , świetlówki , żarówki / dostarczamy w workach czerwonych.

  Bardzo serdecznie zachęcam wszystkich mieszkańców Rogoźnika do skorzystania z tej możliwości.

  Kazimierz Zubek
  Sołtys Rogoźnika

  Dodane przez admin dnia wrzesień 22 2017 13:00:06 0 Komentarzy - 87 Czytań - Drukuj
  ...Trwają intensywne prace przy modernizacji drogi przez wieś...

  Trwają intensywne prace przy modernizacji drogi przez wieś. /zdjęcia /  plakat Trwają intensywne prace przy modernizacji drogi gminnej przez wieś.
  Przypomnijmy , w ramach planowanych robót jest m.in. przebudowywany cały odcinek drogi gminnej „Przez Wieś” o łącznej długości 2,77 km., budowany jest przy drodze przez całą wieś chodnik dla pieszych szer. 2.28 m., wykonywany jest remont przepustów.

  Przebudowę drogi za kwotę 3 623 359,87 zł brutto wykonuje Konsorcjum firm:
  - Podhalańskie Drogi Sp. z o.o. – Lider konsorcjum
  - Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe S.A. – Partner konsorcjum Nowy Targ.

  wiecej

  galeria

  Dodane przez admin dnia wrzesień 22 2017 09:29:04 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 221 Czytań - Drukuj
  ...Świadczenie pieniężne na rozpoczęcie roku szkolnego "4+ Liczna Rodzina"- nabór wniosków 2017. ...

  Świadczenie pieniężne na rozpoczęcie roku szkolnego "4+ Liczna Rodzina"- nabór wniosków 2017.  Informujemy, że od 04.09.2017r. do 31.10.2017r. w Urzędzie Gminy Nowy Targ, ul. Bulwarowa 9 w pokoju nr 309 (Zespół Ekonomiczno- Administracyjny Szkół, III piętro w nowym budynku) przyjmowane będą wnioski o przyznanie świadczeń pieniężnych na rozpoczęcie roku szkolnego w ramach programu „4+ Liczna Rodzina”.

  wiecej

  Dodane przez admin dnia wrzesień 03 2017 09:16:57 0 Komentarzy - 123 Czytań - Drukuj
  ...W niedziele 27 sierpnia odbędzie się Zebranie Wiejskie....

  W niedziele 27 sierpnia odbędzie się Zebranie Wiejskie.
  ZAPROSZENIE

  Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Rogoźnik uprzejmie zaprasza wszystkich mieszkańców na ZEBRANIE WIEJSKIE które odbędzie się 27 sierpnia 2017 r. / NIEDZIELA / o godz.16.00 w Szkole Podstawowej w Rogoźniku.
  Głównym tematem Zebrania Wiejskiego będzie sposób rozdysponowanie otrzymanych z Urzędu Gminy Nowy Targ środków Funduszu Sołeckiego na 2018 r. oraz omówienie bieżących spraw dotyczących Sołectwa.
  Jednocześnie zawiadamiam ,że w przypadku gdy ww. termin zebrania wiejskiego nie uzyska kworum to drugi termin ustala się na ten sam dzień na godz. 16.30

  Sołtys Rogoźnika
  Kazimierz Zubek

  Rogoźnik dnia 18.08.2017 r.

  Dodane przez admin dnia sierpień 24 2017 10:16:52 0 Komentarzy - 134 Czytań - Drukuj
  Strona 1 z 53 1 2 3 4 > >>
  ...Logowanie...
  Nazwa Użytkownika

  Hasło  Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
  Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

  Zapomniane hasło?
  Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  ...Radio Alex...
  alex
  Kliknij i słuchaj
  ...Miejsce na Twoją reklamę...
  ...Centrum mięsne P.P.H.U "Biela" Stanisław Biela...
  Biela
  ..."SPLIT-2" s.c A.Kwak , P.Oskwarek Rogoźnik...
  Split
  ...KNAP...
  Biela
  ...Producent odzieży skórzanej i kożuchów -BUKOWSCY...
  Split
  ...Drukarnia Wielkoformatowa "KRAFIT"...
  Krafit
  ...Bryjax...
  Bryjax
  ...Zespół muzyczny "Jawor"....
  Jawor
  ...Ostatnio online...
  admin 2 days
  mitch11 weeks
  kazimierz ku...45 weeks
  Melvinea99 weeks
  NathanSop113 weeks
  kazimierz panek118 weeks
  mlnaedos120 weeks
  AKwzor47135 weeks
  Tadek Tylka182 weeks
  ef199 weeks
  ...Online...
  Gości Online: 1
  Brak Użytkowników Online

  Zarejestrowanch Uzytkowników: 227
  Nieaktywowany Użytkownik: 736
  Najnowszy Użytkownik: mlnaedos
  ...Pogoda...
  ...Rozkład jazdy...
  Biela
  ...turystyka gminy Nowy Targ...
  Jawor
  ...ZIP Małopolski Fundusz Zdrowia...
  Biela
  ...e-mpzp...
  Tu podaj tekst alternatywny
  ...OBYWATEL.GOV.PL...
  Biela


  Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie